Цього разу переймати досвід Ірпеня приїхали із Ніжина

7 Вересня 2016

Вчора, 6 вересня, до Ірпеня завітала делегація з міста Ніжин на чолі з міським головою Анатолієм Лінником. Гості поспілкувалися з Ірпінським міським головою Володимиром Карплюком, його заступниками Дмитром Христюком, Наталією Семко та головою фракції «Нові обличчя» Максимом Плешком.

viber 765

14256627_1128542240545425_1385637358_n

«Ніжин – таке ж невеличке містечко як Ірпінь з трохи меншим бюджетом розвитку. Ми розказали нашим гостям як в умовах всеукраїнської кризи можна так швидко і всесторонньо розвивати місто. Ніжинці не просто приїхали на екскурсію, вони цілеспрямовано приїхали за досвідом. Вони ставили багато запитань, цікавилися вартістю, проектами, все нотували і фіксували», – розповідає Максим Плешко.

Гості ознайомилися з роботою Центру надання адміністративних послуг та Муніципальної варти. Відвідали міські парки, Ірпінську дитячу поліклініку, дошкільний навчальний заклад «Бджілка», міський стадіон. Під час зустрічі, Володимир Карплюк пообіцяв надати ніжинцям усі проекти, які їх зацікавлять безкоштовно.

«Ми з радістю ділимося нашим позитивним досвідом з іншими територіальними громадами України! Адже, очевидно, що, чим сильнішими та економічно спроможнішими будуть територіальні громади, тим сильнішою буде Україна! Можливо, це дуже амбіційно, проте, ми в Ірпені не знайшли ні нафти, ні газу, ні інших корисних копалин, але тільки за 2016 рік ми реалізовуємо близько 60 проектів розвитку!», – підкреслив перший заступник міського голови Ірпеня Дмитро Христюк.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно Ірпінь відвідала делегація з Черкас. Тоді гостей цікавив досвід реконструкції та ведення благоустрою міських парків.

Bookmark the permalink.

Comments are closed