Члени Коцюбинських ТВК і ДВК отримають зарплатню відповідно до процедури

31 Серпня 2016

Члени Коцюбинських територіальної виборчої комісії та дільничних виборчих комісій обов’язково отримають зарплатню за свою роботу під час перевиборів депутатів до селищної ради 17 липня. Щоб остаточно закрити це питання депутатський корпус 8-го скликання повинен провести певну процесуальну процедуру.

«Щоб виносити це питання для голосування на сесію, його обов’язково повинна розглянути і опрацювати бюджетна комісія. Така комісія на сьогодні у Коцюбинській селищній раді 8-го скликання не створена. Без висновків бюджетної комісії депутати не можуть голосувати за це питання. Вчора ми в першу чергу проголосували соціальноважливі для селища проекти рішень, щоб отримали допомогу онкохворі, учасники АТО, щоб у селищі не відімкнули електроенергію. Дане ж питання потребує розгляду комісією відповідно до чинного законодавства», – пояснила «Правді Ірпеня» голова бюджетної комісії селищної ради 7-го скликання та депутат від «Нових облич» Людмила Узерчук.

Слід відзначити, що вчора під час першого засідання другої сесії Коцюбинської селищної ради голосами депутатської більшості питання з приводу перерозподілу коштів на проведення виборів 17 липня було відкладене на доопрацювання. Тим часом, на сайті «Громада Приірпіння» депутатів від «Нових облич» звинувачують у тому, що «вони не хочуть розрахуватися з людьми за роботу».

14212725_325695211103460_1782908309864567700_n

Проте, варто нагадати, що депутатська більшість 7-го скликання збиралася на сесію 6 серпня саме за проханням голови ТВК Людмили Демченко. На той час в.о селищного голови Юлія Главацька закрила п’яту сесію, щоб уже на наступній сесії розглянути та проголосувати питання щодо фінансування виборів. Однак, на сесії з’явилася Ольга Матюшина і заявила, що засідання незаконне, оскільки у неї є ухвала суду про тимчасове припинення рішення Коцюбинської селищної ради щодо висловлення їй недовіри.

З того часу представники команди Ольги Матюшиної всюди публічно заявляли, що Матюшина поновлена на посаді. За своїми повноваженнями голова могла подати даний проект рішення на розгляд бюджетної комісії 7-го скликання, зібрати засідання і члени ТВК і ДВК отримали б свої кошти. Але Ольга Матюшина за два тижні цього не зробила.

Зараз же, усі зацікавлені в тому, щоб у Коцюбинській селищній раді якнайшвидше була створена бюджетна комісія, яка розгляне питання щодо фінансування перевиборів та інші важливі для життєдіяльності селища питання.

Bookmark the permalink.

Comments are closed