Чим запам’ятався перший навчальний тиждень у Коцюбинському?

Завершився перший навчальний тиждень в освітніх закладах. Чим же він запам’ятався для вихованців та педагогів коцюбинських шкіл?

1)На завершальному етапі проведення ремонтних робіт актової зали у загальноосвітній школі №18. Вже зовсім скоро оновлена зала відкриє свої двері для проведення творчих заходів та концертів. Нагадаємо, що кошти на ремонт приміщення було виділено з Ірпінського міського бюджету.

2) 6 вересня, учні Ірпінської дитячої школи мистецтв отримали подарунок – новенький саксофон. Це перший саксофон у місцевому Будинку культури, тому вдвічі приємно було отримати такий сюрприз.

 

3) 7 вересня школи Коцюбинського отримали сучасний спортивний інвентар для використання на уроках фізичної культури.Перед учнями тепер стоїть непростий вибір: зіграти в футбол, спробувати свої здібності в настільному тенісі, чи влаштувати інтелектуальний турнір з шахів. А може, все одразу?

Депутат Коцюбинської селищної ради Сергій Даніш та депутати Ірпінської міської ради Богдан Слюсаренко і Олексій Олійник (“Нові Обличчя”) передали в обидві школи Коцюбинського по 10 м’ячів, які придбали за власні кошти.

Також було придбано столи для пінг-понгу та гри в шахи. Детально про оновлення в коцюбинських школах повідомив Сергій Даніш:

“Є чудова новина для учнів ЗОШ №18. Тепер у школярів буде можливість пограти у пінг-понг, адже сьогодні ми привезли новий стіл для тенісу. Вірю, що учні з ще більшим завзяттям та бажанням будуть відвідувати уроки фізичної культури. Окрім фізичного здоров’я молоді, ми маємо фокусувати увагу на інтелектуальному розвитку учнів. За допомогою якої гри ми можемо вдосконалювати вміння концентруватись, знаходити нестандартні шляхи вирішення миттєвих проблем та розвивати логічне мислення? Всі ці складові включає в себе лише одна гра – шахи. Днями ми передали 2 столи для шахів в ЗОШ №18 та 1 у Коцюбинський гуманітарний ліцей. Кошти на придбання столів для тенісу і шахів були виділені з Ірпінського міського бюджету. Я сподіваюсь, що такі оновлення позитивно вплинуть на учбовий процес і сприятимуть всебічному розвитку школярів”.

Ще більше новин з життя селища Ви можете дізнатись на сайті “Нове Коцюбинське”. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.