Чи має Коцюбинське право на розвиток?

17 Лютого 2017

Дуже прикро визнавати, що розвиток нашого селища продовжують навмисне гальмувати. За маскою “активістів” прикриваються люди, які декларують мільйонні доходи за рік й будинки, площею більше 630 метрів квадратних.

В той час, як сусідні населені пункти продовжують прогресувати, ми топчемось на одному місці. Наведу приклади відомих людей про сусідній Ірпінь.

“В Ірпені був, прикипів до нього серцем”, – розповідає відомий музикант Олег Скрипка.
“Ірпінь – це краще місто Європи!” – ділиться враженнями Григорій Чапкіс.
“Я дуже вражена тим, як за два роки в Ірпені відбулося так багато цікавих речей та втілено ініціатив. Це чудовий приклад того, чого можна досягти. Мені здається, що у місті Ірпінь дуже працьовита і продуктивна команда, яка націлена на позитивні зміни”, – повідомляє Анжела Толідей – керівник проектів Британської Ради в Україні.

А що ж кажуть відомі люди про Коцюбинське? Завдяки діям Ольги Володимирівни й інформаційній підтримці Федорів та Червакової, про наше рідне селище знають виключно з негативної сторони:незаконні вибори в Коцюбинському, перенесення Лук’янівського СІЗО,можливе вимкнення опалення, обшуки в квартирах депутатів тощо.

Хіба наше селище не заслуговує на нормальний розвиток й на те, аби нарешті розпочати крокувати вперед, а не топтатися на місці?

Катерина Ющенко,

депутат Коцюбинської селищної ради

Bookmark the permalink.

Comments are closed