Благодійний фонд «Леруа Мерлен Солідарність» відновив найвищий будинок в Ірпені (відео)

«Титан» – найвищий будинок в Ірпені. Подружжя Негер придбало тут квартиру ще на етапі зведення, але під час бойових дій у місті їхня оселя, як і житло багатьох мешканців, постраждала. Цей будинок пережив понад двадцять прямих влучань. Але зараз – відродився, немов фенікс.

Алла Негер, мешканка Ірпеня:

«Рада, що завдяки коштам наших спонсорів, фонду, дуже активно все це відбудовувалося. І наразі ми маємо такий же будинок, який ми мали і до повномасштабного вторгнення».

Повернутися додому цій сім’ї та ще понад тисячі мешканцям будинку допоміг благодійний фонд «Леруа Мерлен Солідарність». На відновлення фасадів та ремонт шести квартир, які найбільше постраждали від обстрілів, фонд витратив близько десяти мільйонів гривень.

Серед квартир, у яких після російської навали не лишилося навіть стін, була і оселя пані Світлани. Її житло на дев’ятому поверсі ще рік тому виглядало як решето.

Світлана Карпенко,  мешканка Ірпеня:

«Рік тому ми заходили у нашу квартиру і тільки мріяли. Якщо чесно, нам здавалося, що ми тут десятки років не будемо жити. А сьогодні ми вже живемо і це дуже приємно».

Щоб повернути багатоповерхівку до життя, фонду знадобилося шість місяців роботи, розповідає Ірина Чернишова – голова ОСББ «Титан». Попри те, що не всі ще повернулися, тут уже проживають і нові мешканці.

Ірина Чернишова, голова ОСББ «Титан»:

«Від часу відбудови нашого будинку у нас тут вже народилися нові дітки. Двійня народилась. І буквально нещодавно, пару тижнів тому, я побачила ще одну сусідку з візочком. Тобто народжуються нові мешканці Ірпеня, нові громадяни України. Життя продовжується!».

Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Голова ОСББ навіть не вірила, що це дійсно все наяву. Тільки після того, як я і Матьйо підписали документи вона зрозуміла, що це буде насправді. І на сьогоднішній день – це підтвердження реалізації цього масштабного проєкту».

Ця багатоповерхівка – перша, яку відбудував в Ірпені благодійний фонд «Леруа Мерлен Солідарність». Наразі він фінансує ремонтні роботи для відновлення ще чотирнадцяти об’єктів міста, одинадцять з яких – багатоквартирні будинки.

Матьйо-Марі Арден, голова благодійного фонду «Леруа Мерлен Солідарність»:

«Нашому фонду дуже легко працювати з Ірпенем, тому що мерія всіляко сприяє процесу. Попереду ще величезні обсяги роботи, але ми впораємося, щоб мешканці Ірпеня, як і цього будинку, повернулися додому».

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:  

«Звичайно, ми дякуємо фонду, бо на сьогоднішній день більше десяти мільйонів гривень вкласти у будинок – це не кожен зможе. І багато хто приходять, обіцяють і не роблять. Я впевнений, що разом ми зробимо ще багато об’єктів. І сьогодні я хочу подякувати і всім іншим фондам, які допомагають у відбудові нашого міста-героя Ірпеня. Спільно ми відбудуємо! Спільно ми переможемо!».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.