Мешканці модульних містечок «Ластівка» та «Дубки» в Ірпінській громаді отримали необхідну допомогу від благодійників. Про це повідомила в.о. Ірпінського міського голови-секретар ради Анжела Макеєва.
Благодійний фонд «Для Українців», який уже не перший рік підтримує громаду, спільно з БФ «Легіт» організував збір коштів для забезпечення людей речами першої потреби в зимовий період.
До модульних містечок передали два обігрівачі, 12 газових плиток і стільки ж балонів із паливом, 12 зимових спальників, а також теплі ковдри.
«Наразі понад 1000 людей проживають у модульних містечках нашої громади. Це люди, домівки яких зруйнувала росія; це люди, для яких Ірпінь став другою домівкою. І кожна така ініціатива вкотре доводить, що вони не самі. Дякую БФ «Для Українців» та БФ «Легіт» за цю допомогу», — додала Макеєва.




