Біля одного з будинків на вул. Котляревського в Ірпені збудують міні-футбольне поле

Біля будинку на вул. Котляревського, 63 в Ірпені за рахунок грантових коштів збудують міні-футбольне поле. За декілька днів обраний грантодавцем підрядник приступить до будівництва спортивного поля. Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради Євгенія Антонюк.

«Знаєте, якщо є мрія чи мета, то треба до неї іти. А чого точно не треба — відмовлятися від найменшої можливості її втілити. І я в цьому переконалася знову. Ще декілька місяців тому ми з Нелею Хруль, головою ОСББ будинку по вул. Котляревського, 63, згадували про мрію, яку перекреслила війна — побудувати поруч з будинком міні-футбольне поле для мешканців цього району. В цей час я співпрацювала з IOM Ukraine в рамках отримання гранту для нашого. Я вирішила подати заявку на здобуття ще одного гранту, а саме на будівництво цього поля. Чи вірила, що ми його отримаємо? Не дуже, але спробувала. І ось уже за декілька днів обраний грантодавцем підрядник приступить до будівництва спортивного поля на моєму депутатському окрузі поруч з будинком по вул. Котляревського, 63», — розповіла Євгенія Антонюк.

Вона також розповіла, що територію під будівництво міні-футбольного поля вже підготували.

«Так, як кошти гранту обмежені і виконати роботи з благоустрою території навколо поля ми не зможемо, то я звернулася за допомогою у вирішенні цього питання до нашого міського голови Олекандра Маркушина. За його дорученням КП «Управління благоустрою міста» виконано роботи з розчистки дерев навколо, які можуть заважати встановленню огорожі поля. Тож, крім коштів гранту, маємо підтримку і управлінської команди міста. Тому, друзі, мрійте, вірте, йдіть до мети. Знаю, що уже незабаром тут проходитимуть круті футбольні і баскетбольні турніри мешканців Ірпінського мікрорайону СМУ», — додала Антонюк.

Нагадаємо, нещодавно в Ірпінському фаховому коледжі Національного університету біоресурсів і природокористування України відкрили оновлений стадіон. Допомогла у відновленні футбольного полякомпанія Cargill.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.