“Бест” не в змозі виконувати свої зобов’язання

15 Липня 2016

13735311_10209601039973642_1206748560_nІнтернет-провайдер “Бест” не спроможний у повному обсязі виконувати взяті на себе зобов’язання перед споживачами. Уже близько двох місяців мешканці Ірпеня та регіону не можуть зайти на сторінку інтеренет-видання “Правда Ірпеня” та низку інших сайтів для ознайомлення з останніми новинами Приірпіння.

Редакція нашого видання уже неодноразово зверталася до цього провайдера і просила налагодити роботу сайту. Проте працівники компанії “Бест” щоразу стверджують, що з їхнього боку все гаразд і проблеми з відображенням сторінки “Правда Ірпеня” та якість роботи провайдера не пов’язані.

Слід наголосити, що такі проблеми виникають тільки у клієнтів “Бесту”! Якщо заходити на сайт з допомогою будь-якого іншого провайдера – проблем немає жодних, все працює!

Аналізуючи усі факти, можна дійти висновку, що або якість послуг компанії “Бест” через невідомі причини різко погіршилася і вона уже невзмозі виконувати свої прямі зобов’язання, або навмисно саботує і блокує роботу “Правди Ірпеня” та інших новинних сайтів, наприклад –  “Зоря Приірпіння”.

Як відомо, “Бест” на сьогодні є практично монополією у сфері інтернет-обслуговування на Приірпінні. На міських форумах та у соціальних мережах користувачі часто скаржаться на якість послуг цього інтернет-провайдера: то швидкість низька, то інтернету взагалі немає. Але нещодавно на інтернет-ринку ірпінського регіону про себе заявила молода провайдер-компанія “Ilan”, яка може стати альтернативою компанії “Бест”. Відомо, що саме «Ilan» відповіла на громадську ініціативу щодо організації безкоштовної мережі Wi-Fi у парках Ірпеня і запропонувала свої послуги для здійснення такого проекту.

13706081_10209601016373052_1160499810_n

Хочемо також нагадати, що якщо Ви клієнт компанії “Бест” і у Вас виникають проблеми з відвідинами нашої сторінки, то читайте “Правду Ірпеня” через сайти-анонімайзери, які обходять коди блокування! У системах пошуку їх є безліч! Наприклад:

http://cameleo.ru/

https://whoer.net/ru/anonymizer

http://pingway.ru/

Все, що потрібно Вам зробити – перейти на сайт анонімайзера і ввести адресу сайту “Правди Ірпеня” zpi.com.ua , після чого сайт відкриється вже у звичному для Вас форматі.

Bookmark the permalink.

Comments are closed