АТОвця і волонтера Юрія Калініна хочуть підставити

16 Жовтня 2017

Учасника антитерористичної операції та відомого на Приірпінні волонтера Юрія Калініна, якого ще знають за позивним Шрек, збираються підставити. Про це Калінін повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

 

«Хочу повідомити, що я, Калінін Юрій Володимирович, усвідомлюю написане, не наркоман, не алкоголік, не душевно хворий. Не маю ні зброї, ні боєприпасів, не займаюсь ніякою діяльністю, яка б порушувала Закон України. Якщо мене арештують за щось вище сказане – знайте, що все це підстава!!!», – написав АТОвець.

Із розповіді Юрія Калініна стало відомо, що зараз він перебуває в оперативному відпрацюванні у поліції Київської області, а його телефон прослуховують. Про це він уже повідомив у Службу безпеки України.

 

«Я навіть здогадуюсь, звідки ноги ростуть….Там навіть зав`язаний один з сотників Майдану, ну й з Ірпеня є активісти – Януси двух-трьохморді…Через амбіції, гроші, владу готові на все!», – зазначив Калінін.

 

Варто зазначити, що брудна інформаційна кампанія проти Юрія Калініна розпочалася ще навесні цього року. Тоді у соцмережі з’явилися фотожаби, що обурили друзів і побратимів АТОвця. Публікація про Шрека була опублікована у так званій опозиційній до міської влади Ірпеня групі «ІРПІНЬ+». Жодних доказів проти Юрія Калініна автор – Микола Давиденко –  не навів, не відповів він і на запитання користувачів. У відповідь на ці закиди у мережі з’явилося багато публікацій на підтримку Калініна.

 

Варто нагадати, що Юрій Калінін визвався добровольцем навесні 2015-го. Був направлений на проходження служби до 28-ї Окремої механізованої бригади на посаду головний сержант. Став командиром відділення в зенітно-ракетному дивізіоні. А уже за півтора місяці після мобілізації потрапляє до Мар’їнки – в зону АТО. 15 серпня 2015 року Юрій Калінін був важко поранений під час наступу ворога на позиції ЗСУ. Двоє його друзів загинули. Стікаючи кров’ю, з пробитими наскрізь легенями, переламаною лівою рукою, з травмою голови Юрій не залишив позицій свого посту і продовжив відбивати напад терористів. Тримав укріплення, доки не прийшла підмога. Побратими доставили Юрія до шпиталю уже без свідомості.

 

Після реабілітації Шрек знову повернувся у зону АТО, але після ще одного важкого бою довелося їхати додому уже інвалідом 2-ї групи. Тут почав діяльність волонтера. Регулярно збирає і доставляє на Схід гуманітарну допомогу побратимам. В Ірпені Юрій Калінін мешкає уже більше 20 років. Сам виховує сімнадцятилітнього сина.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed