Арсеній Яценюк у 70-річчя створення НАТО: Євроатлантична інтеграція України – безальтернативний незворотній процес

4 Квітня 2019

Україна має отримати прискорену процедуру набуття членства в НАТО. Дайте нам план дій, – і ми виконаємо його”, – наголосив у своєму дописі на Facebook лідер партії “Народний фронт”, Прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк 4 квітня, в 70-ту річницю створення НАТО.

Він нагадав, що 70 років тому за ініціативи Президента Сполучених Штатів Трумена постав оборонний союз вільних народів, який захистив їхню безпеку і здолав радянську імперію в Холодній війні: “Альянс став гарантом швидкого відновлення і успішного розвитку повоєнної Європи”.

НАТО стало надійним захистом від погроз зовнішньої агресії і запорукою недопущення внутрішніх конфліктів, наголосив він: “Альянс приймав країни, які мали невирішені територіальні спори і допомагав розв‘язувати ці суперечки в мирний спосіб”.

“НАТО – це свобода і мир”, – підкреслив лідер “Народного фронту”.

“Євроатлантична інтеграція України – безальтернативний незворотній процес”, – додав він.

Арсеній Яценюк наголосив, що більшість українців підтримує вступ до НАТО: “Україна має отримати прискорену процедуру набуття членства в Альянсі. Дайте нам план дій, – і ми виконаємо його”.

“Вступ України необхідний не лише нам, але і самому Альянсу. Це – єдиний шлях утвердження миру й безпеки на європейському континенті”, – підкреслив Арсеній Яценюк.

Прес-служба ПП Народний фронт

Bookmark the permalink.

Comments are closed