Арсеній Яценюк: Ми станемо членами ЄС і НАТО. Вірив у це 5 років тому. Вірю в це зараз

21 Березня 2019

П’ять років тому я мав честь підписати від імені нашої держави політичну частину Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Це був історичний результат боротьби нашого народу за свободу і європейське майбутнє”, – написав у своєму Facebook лідер партії “Народний фронт”, Прем`єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк у четвер, 21 березня.

“Це був злам. Початок нової доби. Точка нового відліку”, – наголосив він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що пишається досягненнями обох урядів, які він очолював: “Наші дії у співпраці з суспільством та національними політиками принесли важливі результати”.

До цих результатів, нагадав він, належать дія зони вільної торгівлі з Європейським Союзом, безвізовий режим, енергетична незалежність від Росії: “До цих досягнень належать тисячі складних рішень, які вважав за доцільне приймати, щоб наш вибір став реальним”.

“Так, нам сьогодні важко. Ми пережили і переживаємо складні випробування. Але ми досягнемо великої мети. Ми станемо членами ЄС і НАТО”, – наголосив лідер “Народного фронту”.

“Вірив у це п`ять років тому. Вірю у це зараз. І справа не лише в мрії. Наше членство в ЄС і НАТО – це єдиний спосіб завершити війну і єдиний шлях до довгострокового миру й безпеки на європейському континенті. І ми переможемо”, – написав Арсеній Яценюк.

Bookmark the permalink.

Comments are closed