Арсеній Яценюк: Україна – це ключ до майбутнього Європи

19 Лютого 2019

“За останні п`ять років Україна не лише встояла проти прямої російської агресії. Україна не лише розпочала та здійснила багато далекосяжних внутрішніх змін. Україна виявила силу і здатність бути справжньою опорою сучасної Європи”, – написав у своєму Facebook лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк після зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском 19 лютого в Києві.

Арсеній Яценюк підкреслив, що сьогодні Дональд Туск виголосив у Верховній Раді України історичну промову: “Це був виступ видатного друга нашого народу і визначного європейського лідера”.

“Україна пам’ятатиме сьогоднішнє слово Дональда Туска, виголошене українською мовою”, – написав він.

Від імені Європейського Союзу Дональд Туск “склав шану українським героям, які дали світові великий приклад нескореності та боротьби за свободу”, підкреслив Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що у виступі Президента Європейської Ради “чітко прозвучало ясне бачення нашого європейського майбутнього”: “Дякую Президентові Європейської Ради за підтримку та відданість Україні”.

Арсеній Яценюк повідомив, що під час його сьогоднішньої зустрічі з Дональдом Туском йшлося про “майбутні випробування в українському та загальноєвропейському політичному житті, оскільки цього року в нашій державі – вибори Президента і парламенту, а в ЄС – вибори до Європейського парламенту”.

“Немає Європи без України”, сказав сьогодні Дональд Туск. Це – великі слова. Додам: Україна – це ключ до майбутнього Європи” , – написав лідер “Народного фронту”.

Прес-служба ПП Народний фронт

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed