Активістка Червакової хоче обкласти коцюбинчан податком на собак

Активістка Тетяна Щербакова, яка працює зі скандальним нардепом Черваковою, пропонує запровадити для селища Коцюбинське податок на собак. Про це зазначено у “Правилах утримання і поводження з тваринами в смт. Коцюбинське”, які написала активістка.
У документі вказано, що кожен, хто має бажання стати власником собаки, зобов’язаний зареєструвати її в Коцюбинській селищній раді протягом 10 днів. Вартість реєстрації складатиме 50-60 гривень. За прострочення даного терміну громадянин мусить сплатити штраф.

Більше того, людина, яка захоче завести у своїй квартирі домашню тварину, повинна буде отримати дозволи від кожного мешканця свого будинку! А якщо собака вибіжить з двору – її заберуть у притулок.

Відповідно до пункту 5.14 нових “Правил утримання і поводження з тваринами в смт. Коцюбинське”, кожна особа, яка має собаку, зобов’язана сплатити за неї податок у селищну раду.
Загалом враження від документу Щербакової гнітюче: всі привілеї надаються безпритульним собакам. А за рахунок власників домашніх тварин хочуть поповнювати бюджет селища. Мешканці Коцюбинського висловлюються проти запровадження здирницьких податків.

собачка

Bookmark the permalink.

Comments are closed.