8 листопада ірпінці напишуть радіодиктант по новому правопису

8 листопада, ірпінці зможуть долучитися до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності». Проходитиме написання диктанту об 11.00 в Ірпінській центральній міській бібліотеці. Про це повідомило Інформаційне агентство ITV.

Як повідомляє сайт Українського радіо, в прямому ефірі Олександр Авраменко, який складає текст радіодиктанту протягом 13 років,  застосує кілька елементів на перевірку знання нової редакції правопису.

Уперше диктант можна буде перевірити вже через 15 хвилин після його написання: з 11.45 до 12.00 охочі зможуть надіслати свій текст (фото, скан або скріншот із вказаною зворотною адресою) на електронну скриньку Українського радіо ([email protected]), або в повідомлення на сторінці UA: Українське радіо у фейсбуці, або на вайбер (097) 107-107-9. Повідомлення треба надсилати на одну з адрес, не дублюючи.

З 12.00 до 12.15 у прямому радіоефірі Олександр Авраменко проведе роботу над помилками. 

Автори безпомилкових диктантів отримають  призи.

Додатково буде конкурс на найкращі твори про написання диктанту. Твір із диктантом треба надіслати поштою протягом трьох днів на адресу: 01001, Київ, Хрещатик, 26 (помітка «на конкурс»). 10 найкращих робіт будуть нагороджені призами. 

Як відомо, після написання диктанту в Ірпінській бібліотеці розпочнеться презентація нових книг письменника Володимира Коскіна.

Нагадаємо, Всеукраїнський радіодиктант національної єдності проводиться вже 19 років поспіль із нагоди Дня української писемності та мови.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.