Як покращують стан доріг у Коцюбинському

10 Квітня 2019

У Коцюбинському покращують стан дорін: зрізають старий асфальт, роблять ямковий ремонт. Про це розповів в.о. голови селища Сергій Даніш.

“Зараз у Коцюбинському тривають роботи на двох найпроблемніших вулицях селища – Бакала та Пономарьова. Учора на вулиці Бакала підрядники закінчили піднімати до відповідного рівня каналізаційні люки, а на вулиці Пономарьова (від вул. Доківської до Бібліотеки) почали зрізати старий асфальт”, – повідомив Даніш.

Щоб зрізаний асфальт не пропадав даремно, за його допомогою планують покращити стан дороги від Коцюбинського до ТЦ “Лавіна”. Найближчим часом утрамбує цей асфальт у найпроблемніших місцях.

“Також вчора ми отримали приємну новину – максимум післязавтра почнеться ямковий ремонт дороги від вул. Пономарьова до проспекту Палладіна. З цим проханням ми звернулися до представників Служби автомобільних доріг у Київській області ще кілька тижнів тому. Заступник начальника УЖКГ «Біличі» Олександр Куделя протягом цього часу підтримував з ними тісний зв’язок і вчора отримав позитивну відповідь. Тому прошу враховувати ці ремонтні роботи при плануванні свого виїзду з Коцюбинського, адже на це може піти трохи більше часу, ніж зазвичай!”, – додав Сергій Даніш.

Bookmark the permalink.

Comments are closed