21 березня відбудеться нагородження перших лауреатів Літературної премії Ірпеня

22171

Церемонія нагородження перших лауреатів Літературної премії Ірпеня запланована на 21 березня. Про це редакції ITV повідомив СЕО товариства “Відважних” Володимир Карплюк. 

У номінації «Література для дітей» перемогла Олена Терещенко з історичною повістю «Скринька королеви Анни», в номінації «Проза» найкращим був визнаний твір Юлії Шеко «Розділені навпіл», а серед поетів журі виділило Юлію Григорук (збірка «Забинтований світ»).

Спонсором премії виступило товариство «Відважних».

Нагадаємо, щорічну всеукраїнську творчу премію «Літературна премія Ірпеня» Інвестиційна рада міста заснувала у 2020 р. Премія спрямована на пошук нових авторів із метою їх мотивації до подальшої творчості. Запровадження номінації «Література для дітей» пов’язана з тим, що саме в Ірпені жив знаменитий дитячий письменник, автор «Пригод Незнайка» Микола Носов.

На розгляд журі приймалися неопубліковані раніше рукописи авторів, які ще не видавали жодної книги, але друкували свої твори в колективних збірках чи антологіях. Оргкомітет отримав сотні рукописів від літераторів із усієї України.

Кожен із лауреатів отримає премію – 50 тисяч гривень – та можливість видати свою книгу.

Довідка. ТОВ «Відважних» – це група будівельних компаній, яка демонструє нові підходи та високий рівень соціальної відповідальності. З 2010 р. колектив «Відважних» побудував 16 житлових комплексів, у яких уже проживає 10 тисяч мешканців. Серед них – ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tawn, Буча», «Буча Квартал», «Центральний», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» та ін. Це житлові комплекси з високою якістю будівництва та найкращою внутрішньою інфраструктурою.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.