15-та школа у Гостомелі буде, – Максим Плешко

4 Липня 2019
Фото 04597.com.ua

В Ірпінській міській раді планують  в найближчий час вирішити юридичні аспекти школи №15  Гостомеля. Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради Максим Плешко на своїй офіційній сторінці у Facebook.

За його словами, наразі земельна ділянка під школою має перейти з приватної власності в комунальну. Також зміниться цільове призначення з “будівництва” на “заклад освіти”. Відповідне звернення від власника землі та пакет документів сьогодні зареєстрували в Ірпінській раді. Цьому передувало багато переговорної та юридичної роботи. 

“Знаю, що є багато недовіри в Гостомелі до влади. Хочу звернутися до батьків і мешканців району навколо школи 15. Будьте спокійні і не вірте кривотокам. Цей заклад освіти робить наша управлінська команда. А це значить, що школа буде. І свідком цьому в Ірпені два нові ліцеї, два нові корпуси шкіл і два нові дитсадки за три роки”, – запевнив Максим Плешко.

Дане питання винесуть на розгляд сесії Ірпінської міської ради.

 Як відомо, донедавна двоповерхова будівля повністю була у приватній власності, другий поверх орендувало управління освіти, а зараз перебуває на балансі Гостомельського УЖКГ. А от перший поверх залишається приватною власністю. Споруда потребує капітального ремонту повністю, але вкладати бюджетні кошти у ремонт приватного майна – протизаконно. Єдине правильне рішення, на думку голови Нових облич Гостомеля Максима Плешка, викупити перший поверх і облаштувати там повноцінну школу після капітального ремонту.

Bookmark the permalink.

Comments are closed