Сьогодні свій перший ювілей відзначає Амбулаторія загальної практики — сімейної медицини №2 в Ірпені.
За десять років роботи заклад став важливим медичним осередком громади, де щодня надають якісну первинну медичну допомогу, проводять консультації, профілактичні огляди, вакцинації та діагностику захворювань.
Наразі в амбулаторії працює потужна команда з 13 лікарів, 9 медичних сестер та адміністраторів. Понад 14 тисяч мешканців громади вже обрали цей медичний заклад та уклали декларації із сімейними лікарями.
Після пошкоджень, завданих під час бойових дій, амбулаторія не лише вистояла, а й оперативно відновила роботу. Уже в травні 2022 року медики знову приймали пацієнтів, адже здоров’я людей не може чекати.
«Щиро дякую всім працівникам амбулаторії за професіоналізм, людяність, витримку та відданість своїй справі. Саме завдяки вам щодня тисячі мешканців отримують якісну медичну допомогу поруч із домом. Окрема подяка директору КНП «Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрію Левківському за формування сильної команди фахівців, які щодня стоять на варті здоров’я громади та забезпечують її надійний медичний тил. Бажаю колективу нових професійних успіхів, вдячних пацієнтів та міцного здоров’я. З ювілеєм!», — зазначив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Пащинський.




